EEH-ZT1V391UV
MFR.Part #
EEH-ZT1V391UV
Description
-55℃~+135℃ 10.8mm 10mm 16mΩ 2.2A@100kHz 35V 390uF 4000hrs@135℃ ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS