MAL215885473E3
MFR.Part #
MAL215885473E3
JLCPCB Part #
C1613334
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 30mΩ 35mm 47000uF 5.8A@100Hz 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS