EET-HC2S331EA
MFR.Part #
EET-HC2S331EA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 37mm 420V 553mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS