ERJ-S1TF6R19U
MFR.Part #
ERJ-S1TF6R19U
JLCPCB Part #
C1015139
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS