ERA-3AEB7680V
MFR.Part #
ERA-3AEB7680V
JLCPCB Part #
C2074517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS