EET-HC2G181BA
MFR.Part #
EET-HC2G181BA
Description
-25℃~+105℃ 1.013Ω@120Hz 1.33A@10kHz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 37mm 400V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS