EET-HC2G121BA
MFR.Part #
EET-HC2G121BA
Description
-25℃~+105℃ 1.05A@10kHz 1.52Ω@120Hz 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 400V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS