ERJ6ENF2493V
MFR.Part #
ERJ6ENF2493V
JLCPCB Part #
C409995
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 249kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS