EET-HC2W181BA
MFR.Part #
EET-HC2W181BA
JLCPCB Part #
C3721648
Package
Plugin,D22xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.013Ω@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 450V 47mm 870mA@120Hz ±20% 插件,D22xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS