EEH-AZA1V221B
MFR.Part #
EEH-AZA1V221B
JLCPCB Part #
C5633874
Package
Plugin,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 10mm 20mΩ 220uF 35V 375mA@100Hz 5mm ±20% 插件,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS