ERJ-S1DD2873U
MFR.Part #
ERJ-S1DD2873U
JLCPCB Part #
C1709285
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS