ERJ-S08J685V
MFR.Part #
ERJ-S08J685V
JLCPCB Part #
C1013430
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS