ERA-8VRW1051V
MFR.Part #
ERA-8VRW1051V
JLCPCB Part #
C5730149
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS