EEF-WA1D151P
MFR.Part #
EEF-WA1D151P
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 20V 26mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors