RPA1012471M016K
MFR.Part #
RPA1012471M016K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ 13.5mm 16V 470uF 5.1A@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS