ERJ-H2RD1071X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H2RD1071X
JLCPCB Part #
C5735303
Package
0402
Description
-55℃~+175℃ 1.07kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS