EEF-CD1B100R
MFR.Part #
EEF-CD1B100R
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 10uF 12.5V 1A@100kHz 60mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS