EEF-CS1D100R
MFR.Part #
EEF-CS1D100R
JLCPCB Part #
C3274649
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2mm 10uF 2000hrs@105℃ 20V 3.2A@100kHz 40mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS