EEEHA1E100R
MFR.Part #
EEEHA1E100R
JLCPCB Part #
C336284
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 25V 28mA@120Hz 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS