ERA-3VPB2202V
MFR.Part #
ERA-3VPB2202V
JLCPCB Part #
C3950763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS