ERJ-12ZYJ130U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ130U
JLCPCB Part #
C3971193
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS