EEEFN1C102UP
MFR.Part #
EEEFN1C102UP
JLCPCB Part #
C494816
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16V 2000hrs@105℃ 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS