ERJ-UP3F4122V
MFR.Part #
ERJ-UP3F4122V
JLCPCB Part #
C1869617
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS