ERJ-U12F1601U
MFR.Part #
ERJ-U12F1601U
JLCPCB Part #
C1860977
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS