EEEFK1V100AR
MFR.Part #
EEEFK1V100AR
JLCPCB Part #
C264057
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 104mA@120Hz 10uF 2000hrs@105℃ 35V 5mm 6.1mm ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS