EEUFC1H101
MFR.Part #
EEUFC1H101
JLCPCB Part #
C178670
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 12.5mm 162mΩ@100kHz 3000hrs@105℃ 50V 5mm 615mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS