ERJ-P6WJ272V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ272V
JLCPCB Part #
C4349062
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS