EEE-FK1E222AV
MFR.Part #
EEE-FK1E222AV
JLCPCB Part #
C2164024
Package
SMD,D16xL16.8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8A@100kHz 16mm 17.1mm 2200uF 25V 35mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D16xL16.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS