ECW-HA3C562H
MFR.Part #
ECW-HA3C562H
JLCPCB Part #
C3787109
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 5.6nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS