ERJ-H3QD4R87V
MFR.Part #
ERJ-H3QD4R87V
JLCPCB Part #
C6614307
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.87Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS