BFC247955154
MFR.Part #
BFC247955154
JLCPCB Part #
C3789687
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 200V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS