ECE-A1VN331U
MFR.Part #
ECE-A1VN331U
JLCPCB Part #
C1591220
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 330uF 35V 450mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS