ECW-H10393JV
MFR.Part #
ECW-H10393JV
JLCPCB Part #
C3796013
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 39nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS