ECA-1HM220
MFR.Part #
ECA-1HM220
JLCPCB Part #
C1579817
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA@120Hz 11mm 2000hrs@85℃ 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS