ECW-H10393HV
MFR.Part #
ECW-H10393HV
JLCPCB Part #
C3798942
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 39nF ±3% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS