EET-ED2G471EA
MFR.Part #
EET-ED2G471EA
JLCPCB Part #
C3721865
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.01A@120Hz 282mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 40mm 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS