ECW-FG60305J
MFR.Part #
ECW-FG60305J
JLCPCB Part #
C3794763
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3uF 600V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS