ERA-8VPB1622V
MFR.Part #
ERA-8VPB1622V
JLCPCB Part #
C7183713
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS