ERJ-1GEF5362C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GEF5362C
JLCPCB Part #
C19749403
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS