ERJPB3B2741V
MFR.Part #
ERJPB3B2741V
JLCPCB Part #
C413734
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS