ECWFG2J305QA
MFR.Part #
ECWFG2J305QA
JLCPCB Part #
C542359
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3uF 630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS