ERJ-U1TD1300U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1300U
JLCPCB Part #
C1711348
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS