ERJ-U12F6340U
MFR.Part #
ERJ-U12F6340U
JLCPCB Part #
C1014526
Description
-55℃~+155℃ 634Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS