ECW-FE2W475KA
MFR.Part #
ECW-FE2W475KA
JLCPCB Part #
C3800415
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7uF 450V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS