ERJ-14RQF1R5U
MFR.Part #
ERJ-14RQF1R5U
JLCPCB Part #
C20020728
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS