ERJP06J430V
MFR.Part #
ERJP06J430V
JLCPCB Part #
C543439
Description
-55℃~+155℃ 400V 43Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS