ECWFE2W224PD
MFR.Part #
ECWFE2W224PD
JLCPCB Part #
C542438
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 450V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS