EEENZ1H3R3R
MFR.Part #
EEENZ1H3R3R
JLCPCB Part #
C336368
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 21mA@120Hz 3.3uF 5.4mm 50V 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS