ERJ-12NF5600U
MFR.Part #
ERJ-12NF5600U
JLCPCB Part #
C20019287
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS