ERA-6AED93R1V
MFR.Part #
ERA-6AED93R1V
JLCPCB Part #
C20016289
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS